Kurumsal

İYİ YADA KÖTÜ BİR ŞEY YOKTUR, FAKAT BİZ DÜŞÜNCELERİMİZLE İYİ VEYA KÖTÜYÜ YARATIRIZ.
William Shakespear

1
Hakkımızda
Simurgsoft Bilişim ve Ajans Hizmetleri; Web Tasarım, E-Ticaret B2B - B2C, Otomasyon Sistemleri, Seo, Matbaa, Kurumsal Kimlik ve Profesyonel Fotoğrafçılık hizmeti vermektedir.

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız kaliteli, güvenilir, güler yüzlü olması ile daima üstün hizmet vermeye devam etmektedir.
Kurumsal alanda bir çok firmaya alt yapı ve teknik destek hizmeti veren firmamız son kullanıcıya yönelik teknik servis hizmetleri de vermektedir.
2
Misyon
Sektörünün aranan, saygın, kaliteli hizmet sunan, yüksek nitelikli, uluslararası standartlarda kurumsal yapısı ile sektör de hızlı büyüyen firmalar arasındadır.

Daha detaylı bilgi almak için web sitemizdeki ilgili bölümleri inceleyebilir, ofisimizi ziyaret edebilir, alternatif iletişim araçları ile bize ulaşabilirsiniz.
3
Vizyon
Profesyonel ekibimiz ile firmaların Bilgi ve Teknoloji alanında bütünlüğünü güçlendirmek, devamlılığını sağlamak, özverili ve başarı odaklı çözümler sağlamaktır.

Daima ileri odaklı, yenilikçi yüzü ile uzun vadede sürekliliği arttırmak, teknolojik alt yapımızı daha sağlamlaştırmak ve ekonomimize güç katmak hedeflerimiz arasındadır.