Eos Tablet Menü

Eos Tablet Menü
Eos Tablet Menü

Eos Tablet Menü; Klasik basılı menüler artık geride kaldı. Daha dikkat çekici, kullanımı kolay ve ürün hakkında daha fazla bilgi almak için tablet menüler artık günümüzün en iyi interaktif ürünü haline geldi.

Tablet menü müşterilerinizin ürün ile ilgili resim, video, pişirme süresi, yapılışı, sosyal ağlarda paylaşım gibi birçok özellik barındırmaktadır.

Farklı eklentiler ile tablet menüyü destekliyoruz. Örneğin şefin önerisi, ayın ürünü ve çapraz satış için istediğiniz ürün için yiyecek içecek önerileri ile satışı güçlendirmek için yapmış olduğumuz en büyük yenilikler arasındadır.

Yazılımın esnekliği sayesinde sipariş sisteminin 3 farklı kullanımı bulunmaktadır. İster müşterinizin sipariş versin, ister garson veya hem müşteriniz hem de garson sipariş versin.

Dil Desteği

Çoklu dil seçeneği ile istediğiniz dil de müşterilerinize menünüzü sunabilirsiniz.

Sosyal Ağ

İstediğiniz sosyal ağ da müşterilerinizin ürün veya hizmetinizi kendi profillerin de paylaşabilirler.

Yönetim Paneli

Ürün resim, video, pişirme süresi, yapılışı gibi özellikleri ekleme, düzeltme ve silme işlemi yapabilirsiniz. Ayın ürünü ile ürününüzü ön plana çıkartabilir satışınızı destekleyebilirsiniz. Şefin önerisi ile müşterilerinize şefin en önemli ürününü tanıtabilirsiniz.

Restaurant Otomasyon Sistemi

Tablet Menü Restaurant otomasyon sistemi ile buluşuyor. Tablet menü ile prestijinizi arttırıyor. Özel yazılımımız olan restaurant otomasyon sistemimiz ile işinizi kolaylaştırıyoruz.

Özellik Birçok otomasyon sisteminden farklı olan sistemimiz gücünüze güç katıyor ve işinizi kolaylaştırıyor. Sipariş anında mutfakta! Nasıl mı? Sistem garson, kasa ve mutfaktan oluşmaktadır. Garson siparişi aldığında kasaya düşer ve otomatik anlık olarak mutfağınıza kurduğumuz elektronik sistem sayesinde yeni siparişi ve geç kalmış siparişi görüntüleyebiliyor. Bu sayede gereksiz kağıt israfını da ortadan kaldırıyoruz.